WASCHKONIG UNIVERSAL Порошок для прання 2.5 кг

Безфосфатний універсальний пральний порошок Waschbar призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Ефективно видаляє плями і бруд. Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу. Продукт не містить шкідливих для навколишнього середовища біологічних компонентів, таких, як цеоліти, фосфати, фосфонати, полікарбоксилати. Рекомендований витрата порошку - не більше 83 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 2 рази економічніше звичайного прального порошку. Температурний режим 30-40-60-95 градусів
Доступність : Немає в наявності
83,00 грн
Разом з цим також купують

CLEVER Professional White Порошок для прання 3,3 кг

CLEVER WHITE PROFESSIONAL- Професійний пральний порошок для білих тканин (20 °, 30 °, 40 °, 60 ° С) для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Не псує і не спотворює білизну тканин. Завдяки системі унікальних компонентів, тканини залишаються білосніжними. Порошок повністю розчиняється і не залишає на тканинах смуг і відкладень. Завдяки використовуваному в складі подвійного ферменту, порошок ефективно усуває стійкі забруднення, наприклад, від кави, чаю, крові, трави, фруктів, шоколаду, жирів і т.д.
143,00 грн

Tytan Рідина для миття скла АНТИПАР 750 мл (запас)

Рідина для миття скла Титан Анти-пар в розпилювачі дозволяє позбутися від найпоширенішою проблеми - запотівання вікон. Це засіб має спеціальний склад, який ефективно видаляє бруд, жир і інші речовини зі скла, не залишаючи розводів. При цьому засіб створює на поверхні непомітну плівку з нано-молекул, що запобігають осідання пара на вікнах. Це властивість виявляється незамінним для вікон в автомобілі, де водії постійно стикаються з проблемою запітнілих вікон. Рекомендовано для протирання дзеркал і душових стекол, ванних перегородок, які схильні до осідання пара. Для стандартних шибок засіб стане в нагоді в холодний період року.
27,00 грн