Waschkonig кондиціонер для білизни 1000 мл літня свіжість

Кондиціонер-ополіскувач Waschkonig Winterbrise - це концентрований засіб для ополіскування виробів після прання. Знімає статичний заряд з тканин, надає їм м'якість, захищає від передчасного зносу, зберігає яскравість фарб, полегшує прасування і тривалий час зберігає на виробах приємний аромат.
Доступність : Немає в наявності
51,00 грн
Разом з цим також купують

Tytan Рідина для миття кухні (розпилювач) 500 мл

Рідина для миття кухні "Tytan" (запаска) 500 мл. Засіб, який знищує плями якісно і швидко видаляє різні забруднення. Ефективно усуває жир з духовок, мікрохвильових печей, решіток, стільниць, шафок, раковин, кахельних плиток, сковорідок, каструль і інший емальовану, керамічну, жаростійку або нержавіючу посуду. Не рекомендується використовувати для алюмінієвих, лакових і мідних виробів. Tytan має унікальну формулу, яка створює невидиму захисну оболонку і чудово оберігає вашу техніку і духовку від подальшого забруднення. Спосіб застосування: виберіть відповідний спосіб роботи розпилювача. Нанесіть на холодну поверхню. На забруднену поверхню розпорошити тонкий шар рідини і через кілька секунд витерти насухо. Головку розпилювача встановити в закрите положення. Якщо плями або жир старі, дію слід повторити. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці. Уникайте контакту з очима. Зберігайте в недоступному для дітей місці при температурі від + 5 ° C до + 30 ° C.
42,00 грн

Tytan Рідина для миття туалетів 1200 мл (лісова)

Є прекрасним засобом для миття унітазів та санітарної кераміки. Видаляє мінеральний осад, забруднення і неприємний запах. Завдяки відповідній консистенції рідини, унітаз можна утримувати в чистоті без необхідності терти з великим зусиллям. Навіть при вертикальних поверхнях препарат стікає дуже повільно, продовжуючи тривалість дії. За допомогою відповідним чином вигнутому горлечку рідиною можна чистити важкодоступні місця.
61,00 грн

PUROX UNIVERSAL Гель для прання 4300 мл

PUROX UNIVERSAL Гель для прання - це концентрований рідкий порошок який ідеально підходить для прання кольорової, білої, чорної та делікатної білизни. Універсальний, так що підходить для машинного та ручного прання.
99,00 грн