WASCHBAR COLOR Порошок для прання 7.5 кг

Пральний порошок WASCHBAR COLORколор має приємний і свіжий аромат.  Порошок європейської якості створений за німецькими технологіями. Його основні переваги: - Не містить фосфатів - Витрата близько 80 г на прання - Ефективний навіть при 30 градусах С - Добре виполіскується - Підходить як для ручного, так і для машинного прання - Захищає деталі машини від утворення накипу - Має знижений піноутворення, завдяки чому запобігає виходу машини з ладу.
Доступність : Немає в наявності
207,00 грн
Разом з цим також купують

SPIRO Гель для прання WOOL & SILK 1000 ml (шовк і шерсть)

Гель для прання вовни і шовку з ланоліліном SPIRO WOOL & SILK - спеціально розроблений для прання вовни і делікатних тканин. Ідеально для прання вовни, шовку, льону, мережива, нижньої білизни, колготок і делікатних синтетичних тканин. Завдяки своїй унікальній формулі проникає глибоко в тканину і видаляє забруднення. Що міститься в рідкому засобі ланолін забезпечує догляд, м'якість і пишність тканини. Рідина містить спеціальний полімер, який створює на поверхні тканини захисний шар, який запобігає втраті кольору. Завдяки спеціальним добавкам ефективна навіть у жорсткій воді.
38,00 грн

Spiro White Порошок для прання 2.1 кг

Spiro White Пральний порошок для білих тканин - безфосфатний концентрований пральний порошок, який застосовується для прання білих тканин. Призначний для всіх видів та типів пральних машин, а також для ручного прання. Містить спеціальні компоненти, що забеспечують дбайливе прання тканин та необхідні компоненти, які захищають пральну машину від появи осаду на нагрівальних елементах. Дозування - 70 г на 5 кг білизни
67,00 грн