Tytan Рідина для миття кухні (розпилювач) 500 мл

Рідина для миття кухні "Tytan" (запаска) 500 мл. Засіб, який знищує плями якісно і швидко видаляє різні забруднення. Ефективно усуває жир з духовок, мікрохвильових печей, решіток, стільниць, шафок, раковин, кахельних плиток, сковорідок, каструль і інший емальовану, керамічну, жаростійку або нержавіючу посуду. Не рекомендується використовувати для алюмінієвих, лакових і мідних виробів. Tytan має унікальну формулу, яка створює невидиму захисну оболонку і чудово оберігає вашу техніку і духовку від подальшого забруднення. Спосіб застосування: виберіть відповідний спосіб роботи розпилювача. Нанесіть на холодну поверхню. На забруднену поверхню розпорошити тонкий шар рідини і через кілька секунд витерти насухо. Головку розпилювача встановити в закрите положення. Якщо плями або жир старі, дію слід повторити. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці. Уникайте контакту з очима. Зберігайте в недоступному для дітей місці при температурі від + 5 ° C до + 30 ° C.
Доступність : 1 в наявності
42,00 грн

Виробник:UNIA
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Tytan Рідина супер універсальна для чищення 500мл

Супер універсальна рідина для чищення Титан, завдяки спеціальній рецептурі та застосуванні розпилювача, швидко і ефективно видаляє будь-які забруднення з поверхонь у всіх по житлових приміщеннях. Один засіб впорається з багатьма завданнями. Прибирання зручне і ефективне.
42,00 грн

Tytan Рідина для миття ванни (розпилювач) 500 мл

Рідина для миття ванних кімнат Камінь і іржа Титан ефективно видаляє відкладення каменю, іржу, мило, водяні розводи, жирні плями і інше забруднення. Призначений для хромованих поверхонь, поверхонь з нержавіючої сталі (кухонні раковини), скла, пластмаси, керамічних плиток, умивальників, ванн, душових кабін, санітарно-технічної арматури і т.п. Повертає блиск очищеній поверхні, легко змивається, не дряпає поверхні, має свіжий запах. Завдяки спеціально розробленій рецептурі препарат простий у використанні і трубуется застосування будь-якого зусилля. Нанесений на забруднену поверхню, швидко розчиняє різного роду забруднення і, після змивання водою, поверхні залишаються блискучими без смуг
42,00 грн