Tytan Рідина для чищення гриля і каміна (розпилювач) 500 мл

Рідина для чистки камінного скла і гриля Титан це спеціаліований препарат, який швидко очищає і усуває пригар, що утворюється на поверхні камінних стекол, решіток і сковорідок, на емальованому, керамічному, жаростійкму та сталевому посуді, а також в духовках і мікрохвильових печах. Не застосовувати препарат на лакованих поверхнях, а також поверхнях з алюмінію, мідію та їх сплавів. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці.
Доступність : 1 в наявності
44,00 грн

Виробник:UNIA
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Tytan активний гель для прохідності каналізаційних труб 500 мл

Гель Титан для чищення каналізаційних труб призначений для чищення труб у ваннах, мийках, умивальниках і інших установках сантехніки. Формула густого гелю, розроблена в лабораторії, швидко і ефективно проникає до затору і розчиняє кухонні відходи, волосся, старий жир і папір. Регулярне вживання гелю, на приклад раз в тиждень, гарантує прохідність в трубах і запобігає неприємним запахам. Гель безпечний і не ушкоджує труб, металевих і емальованих поверхонь. Не застосовувати для алюмінію.
65,00 грн

Tytan Рідина для чищення антинакип 500 мл

Ефективно видаляє накип і вапняні відкладення з дрібної побутової техніки. Препарат призначений для очищення чайників, електрочайників, кавоварок і кавових машин. Регулярне вживання антінакипу продовжує термін служби електроприладів і економить електроенергію. Не використовуйте в алюмінієвих пристроях.
27,00 грн