Tytan Гранульований засіб для труб 250 г

Гранульований засіб Титан для чищення каналізаційних труб призначений для чищення труб при раковинах, умивальниках, ваннах, а також інших каналізаційних установках. Розчиняє кухонні відходи, волосся, жири, папір і т.п .. Залишає свіжий запах. Не застосовувати для алюмінію.
Доступність : Немає в наявності
28,00 грн

Виробник:UNIA
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Waschkonig sensetive гель для прання 1625 мл

Німецький Waschkonig гель продукт делікатний, що не викликає алергії. Крім того, наголошено у формулі на чутливість, що дозволяє використовувати його для прання речей алергіків і маленьких діток. Містить формулу SENSITIV і екстракт алое, який особливо піклується про волокна тканини.Гель чудово видаляє плями з одягу, залишає її абсолютно чистою і запашною
64,00 грн

MULTICOLOR Порошок для прання 2.2 кг

Універсальний безфосфатний пральний порошок. - Призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання; - Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу; - Володіє системою захисту кольору; - Низька вартість при строгому європейському контролі якості; Рекомендований витрата порошку - не більше 100 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 1,5 рази економічніше звичайного прального порошку. - Має антибактеріальний ефект.
59,00 грн