SPIRO Гель для прання BLACK 3000 мл (для чорних тканин)

Гель Spiro Black - рідкий засіб для прання чорної білизни. Спеціально розроблений для прання вовни і делікатних тканин чорного і темного кольору. Завдяки своїй унікальній формулі проникає глибоко в тканину і видаляє забруднення. Ідеально для прання вовни, шовку, льону, мережива, нижньої білизни, колготок і делікатних синтетичних тканин. Рідина містить спеціальний полімер, який створює на поверхні тканини захисний шар, який запобігає втраті кольору.
Доступність : Немає в наявності
95,00 грн

Виробник:Clovin 

Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Tytan Порошок чистячий 500 г (морський)

Порошок Титан призначений для чищення фарфорових і емальованих поверхонь посуду, раковин та іншого санітарного устаткування. Надає поверхні блиск і приємний запах. Ефективно впорається з найсильнішими забрудненнями.
20,00 грн

Tytan Рідина для миття туалетів 1200 мл (морська) (синя)

Є прекрасним засобом для миття унітазів та санітарної кераміки. Видаляє мінеральний осад, забруднення і неприємний запах. Завдяки відповідній консистенції рідини, унітаз можна утримувати в чистоті без необхідності терти з великим зусиллям. Навіть при вертикальних поверхнях препарат стікає дуже повільно, продовжуючи тривалість дії. За допомогою відповідним чином вигнутому горлечку рідиною можна чистити важкодоступні місця.
61,00 грн

PUROX UNIVERSAL Гель для прання 4300 мл

PUROX UNIVERSAL Гель для прання - це концентрований рідкий порошок який ідеально підходить для прання кольорової, білої, чорної та делікатної білизни. Універсальний, так що підходить для машинного та ручного прання.
99,00 грн