«Сніжна Панда» серветки паперові столові 1 шарові 100 шт.

Серветки «Снігова Панда» - чудова якість паперу і витончене тиснення в білому кольорі. Одношарові серветки формату 24 × 24 см, кількість - 100 штук в упаковці.
Доступність : Немає в наявності
17,00 грн

Країна виробник: Україна

Разом з цим також купують

CLEVER Fresh Garden Кондиціонер для білизни Blue Lagune 2000 мл

Ополіскувач CLEVER Fresh Garden - є високоефективним, сучасним продуктом, який має антистатичні властивості та робить білизну більш м'якою, ніжною і даруює їй приємний запах. Нова формула забезпечує збереження чистоти і аромату надовго після прання і сушіння.
80,00 грн

Tytan Рідина для миття кухні (розпилювач) 500 мл

Рідина для миття кухні "Tytan" (запаска) 500 мл. Засіб, який знищує плями якісно і швидко видаляє різні забруднення. Ефективно усуває жир з духовок, мікрохвильових печей, решіток, стільниць, шафок, раковин, кахельних плиток, сковорідок, каструль і інший емальовану, керамічну, жаростійку або нержавіючу посуду. Не рекомендується використовувати для алюмінієвих, лакових і мідних виробів. Tytan має унікальну формулу, яка створює невидиму захисну оболонку і чудово оберігає вашу техніку і духовку від подальшого забруднення. Спосіб застосування: виберіть відповідний спосіб роботи розпилювача. Нанесіть на холодну поверхню. На забруднену поверхню розпорошити тонкий шар рідини і через кілька секунд витерти насухо. Головку розпилювача встановити в закрите положення. Якщо плями або жир старі, дію слід повторити. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці. Уникайте контакту з очима. Зберігайте в недоступному для дітей місці при температурі від + 5 ° C до + 30 ° C.
42,00 грн

Tytan Рідина для чищення гриля і каміна (розпилювач) 500 мл

Рідина для чистки камінного скла і гриля Титан це спеціаліований препарат, який швидко очищає і усуває пригар, що утворюється на поверхні камінних стекол, решіток і сковорідок, на емальованому, керамічному, жаростійкму та сталевому посуді, а також в духовках і мікрохвильових печах. Не застосовувати препарат на лакованих поверхнях, а також поверхнях з алюмінію, мідію та їх сплавів. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці.
44,00 грн