PUROX UNIVERSAL Гель для прання 4300 мл

PUROX UNIVERSAL Гель для прання - це концентрований рідкий порошок який ідеально підходить для прання кольорової, білої, чорної та делікатної білизни. Універсальний, так що підходить для машинного та ручного прання.
Доступність : Немає в наявності
99,00 грн

PUROX UNIVERSAL не викликає аллергічної реакції. Діє при температурі від 30 до 60 градусів. Також гель не містить у собі шкідливих речовин котрі псують такнину та призводять до її розтягування. Гель для прання PUROX UNIVERSAL захищає волокна тканини, пом'якшує одяг, зпрощує прасування білизни. Не містить фосфатів!

Разом з цим також купують

Tytan двофазний блок для туалетів (морський) запас

Двофазний туалетний ароматизатор Титан призначений для чищення санітарного устаткування. Спеціальний склад компонентів гарантує потрійну дію - чистить, освіжає і залишає рясну піну.
9,00 грн

Tytan Рідина для миття туалетів 500 мл (морська)

Є прекрасним засобом для миття унітазів та санітарної кераміки. Видаляє мінеральний осад, забруднення і неприємний запах. Завдяки відповідній консистенції рідини, унітаз можна утримувати в чистоті без необхідності терти з великим зусиллям. Навіть при вертикальних поверхнях препарат стікає дуже повільно, продовжуючи тривалість дії. За допомогою відповідним чином вигнутому горлечку рідиною можна чистити важкодоступні місця.
32,00 грн