Порошок для прання з Евкаліптом - CC LAVATRICE AL PROFUMO DI EUCALIPTO 3,672 kg

Гранульований пральний порошок з ароматом Евкаліпту. Призначений для прання всіх видів як білих так і кольорових тканин. Підходить як для ручного прання, так і для прання в автоматичних машинах будь-якого типу. Завдяки вмісту натурального мила надає тканинам додаткової м'якості. Нова формула дозволяє прати при низьких температурах. Пройшов дерматологічний контроль, гіпоалергенний.
Доступність : Немає в наявності
359,00 грн

Виробник: Chante Clair
Країна виробник: Італія

Разом з цим також купують

Обезжирювач-гель 450 мл. - CC Sgrassatore GEL concentrato CANDEGGINA

Гель для чистки з Хлором зі спеціальною формулою від жирних забруднень Ідеально підходить для чистки кахелю, раковин, ванної кімнати та кухні. Ефективно справляється з брудом, дезинфікує поверхні та залишає приємний аромат
68,00 грн

Tytan активний гель для прохідності каналізаційних труб 500 мл

Гель Титан для чищення каналізаційних труб призначений для чищення труб у ваннах, мийках, умивальниках і інших установках сантехніки. Формула густого гелю, розроблена в лабораторії, швидко і ефективно проникає до затору і розчиняє кухонні відходи, волосся, старий жир і папір. Регулярне вживання гелю, на приклад раз в тиждень, гарантує прохідність в трубах і запобігає неприємним запахам. Гель безпечний і не ушкоджує труб, металевих і емальованих поверхонь. Не застосовувати для алюмінію.
65,00 грн