Паперові рушники Ruta Soft Strong 3 слоя 2 рулона

Виробник: Україна Кількість в упаковці: 2 шт Довжина: 12 м Слої: 3 Склад: 100% цилюлоза
Доступність : Немає в наявності
35,00 грн

Паперові рушники Ruta Soft Strong універсальнний продукт який підходить для приберання. Вологопоглинаючі, єластичні, зручні у користуванні та потрібні у кожній квартирі.

Разом з цим також купують

Таблетки для посудомийних машин Ludwik All in One 50 шт 900 гр

Людвік All in one Ultimate Power таблетки для посудомийних машин об'єднують в собі всі необхідні функції, які забезпечують ідеальну чистоту посуду і столових приладів. Багатофункціональна таблетка Людвіка миє, надає блиск, захищає скло і нержавіючу сталь від матового нальоту, має властивість захисту посудомийної машини від накипу. Пігулка зручна у використанні. Функція пом'якшення води дозволяє на більш ефективне використання миючих інгредієнтів, ензими стають активними вже при 30 ° C. Таблетки мають цитрусовий запах, що дозволяє зберегти свіжість в кухні на тривалий час. Таблетка складається з 3 шарів: зеленого, жовтого та білого.
230,00 грн

Універсальний Чистящий Засіб Запаска 625 мл. - СС Sgrassatore MARSIGLIA RICARACA, 625 ml.

Універсальний миючий засіб Обезжирювач з ароматом Марсельського мила для всього дому. Ідеально справляється з всіма видами забруднень, особливо з жиром. Застосовується для миття кахелю, раковин, витяжок та інших поверхонь. Також ефективний як плямовивідник. Потрібно нанести засіб на пляму, витримати декілька хвилин і прати як звичайно. Безпечний для кольору.
77,00 грн