MULTICOLOR Порошок для прання 2.2 кг

Універсальний безфосфатний пральний порошок. - Призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання; - Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу; - Володіє системою захисту кольору; - Низька вартість при строгому європейському контролі якості; Рекомендований витрата порошку - не більше 100 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 1,5 рази економічніше звичайного прального порошку. - Має антибактеріальний ефект.
Доступність : 1 в наявності
59,00 грн

Виробник:Clovin
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Waschkonig sensetive гель для прання 1625 мл

Німецький Waschkonig гель продукт делікатний, що не викликає алергії. Крім того, наголошено у формулі на чутливість, що дозволяє використовувати його для прання речей алергіків і маленьких діток. Містить формулу SENSITIV і екстракт алое, який особливо піклується про волокна тканини.Гель чудово видаляє плями з одягу, залишає її абсолютно чистою і запашною
64,00 грн

Tytan Гранульований засіб для труб 250 г

Гранульований засіб Титан для чищення каналізаційних труб призначений для чищення труб при раковинах, умивальниках, ваннах, а також інших каналізаційних установках. Розчиняє кухонні відходи, волосся, жири, папір і т.п .. Залишає свіжий запах. Не застосовувати для алюмінію.
28,00 грн

Tytan відбілювач 1000 мл

Відбілювач Tytan Містить гіпохлорит натрію NaOCl. Має бактерицидну дію гіпохлориту. Ця речовина відомо протягом 200 років. Вона часто застосовується не тільки в домашньому господарстві, а й в лікарнях і промисловості. Відбілювач застосовується для утримання первинної білизни тканини, яка з часом стає сірою. Це найбільш результативний бактерицидний засіб, яке знищує навіть найбільш стійкі мікроби. Гіпохлорит ефективно діє проти всіх типів мікробів грам-позитивних і грам-негативних, грибків, спор і вірусів. Додатковою перевагою його є швидка дезінфекція в низькій температурі. Після застосування він сам редукується до солі NaCl, яка не шкодить навколишньому середовищу.
32,00 грн