Mebelux Поліроль для меблів, 300 мл (з воском)

Поліроль для меблів Mebelux аерозоль 300мл призначений для очищення і додання глянцю на дерев'яних поверхнях: відмінно очищає поверхню від пилу, прибирає сліди і забруднення, надає блиск і сяйво Ваших меблів. Аерозоль містить бджолиний віск, завдяки чому поліроль дбайливо доглядає за меблями, усуває дрібні пошкодження і захищає від несприятливого впливу навколишнього середовища (надмірна вологість або сухість, сонячне світло)
Доступність : 1 в наявності
46,00 грн
Разом з цим також купують

Klee засіб для миття скла 1000 мл

Відмінно відмиває віконні, вітринні, автомобільні скла, кахель, хромовані поверхні від бруду, пилу та жиру. У своєму складі містить нашатирний спирт, які відмиває скло до блиску, не залишаючи розводів.
40,00 грн

Klee Рідина для миття посуду ( Zitrone Kamille) 1000 ml

Рідина для миття посуду Herr Klee Zitrone Kamille  не містить шкідливих компонентів і фосфатів, тому не викликає подразнення і сухість шкіри ваших рук, має приємний аромат. Завдяки унікальній формулі ви можете ефективно мити посуд як у гарячій, так і холодній воді, а густа консистенція дозволить економно витрачати засіб.
27,00 грн

CLEVER Attack рідина-відплямовувач 2000 мл

Рідкий плямовивідник Clever Attack із застосуванням активного кисню розроблений польським виробником Clovin спеціально для кольорової білизни. Він підходить для делікатних тканин - вовни і шовку. Не містить хлор! Безпечний як для кольорових, так і для білих речей. Видаляє будь-які типи плям у тому числі складні забруднення (від вина, косметики, кави, жирних соусів та інші).
84,00 грн