Mebelux Поліроль для меблів, 300 мл (з антистатиком)

Поліроль для меблів Mebelux аерозоль 300мл призначений для очищення і додання глянцю на дерев'яних поверхнях: відмінно очищає поверхню від пилу, прибирає сліди і забруднення, надає блиск і сяйво Ваших меблів. Аерозоль містить бджолиний віск, завдяки чому поліроль дбайливо доглядає за меблями, усуває дрібні пошкодження і захищає від несприятливого впливу навколишнього середовища (надмірна вологість або сухість, сонячне світло)
Доступність : Немає в наявності
49,00 грн
Разом з цим також купують

Multicolor Sensitive Порошок для прання дитячих речей 2.5 кг

Без фосфатний пральний порошок для дитячих речей Multicolor Sensitive польського виробника Clovin ефективно справляється з забрудненнями, навіть найбільш інтенсивними, давніми і стійкими, за будь-якої жорсткості води. Рекомендується для використання в пральних машинах всіх типів. Головними перевагами порошку можна назвати: його екологічність і гіпоалергенність; максимальну ефективність і економічність; захист нагрівального елементу пральної машини від накипу завдяки спеціальним захисним компонентам; використання при різних режимах прання в автоматичних пральних машинах; присутність ефективної системи захисту кольору; володіння антибактеріальним ефектом; відмінне співвідношення вартості та якості засобу відповідно до передових європейських стандартів.
78,00 грн

Spiro White Порошок для прання 2.1 кг

Spiro White Пральний порошок для білих тканин - безфосфатний концентрований пральний порошок, який застосовується для прання білих тканин. Призначний для всіх видів та типів пральних машин, а також для ручного прання. Містить спеціальні компоненти, що забеспечують дбайливе прання тканин та необхідні компоненти, які захищають пральну машину від появи осаду на нагрівальних елементах. Дозування - 70 г на 5 кг білизни
67,00 грн