Ludwik молочко для кухні Тригер 750 мл

Молочко для кухні Людвік. Молочко ефективно видаляє жир, пригорілу їжу, липкий бруд. Ефективно чистить раковини, стільниці, мікрохвильові печі та інші кухонні приналежності. Засіб легкий у використанні, треба просто розпорошити на поверхню що очищується і протерти вологою тканиною. Виключно ефективна чистка, без подряпин. Додасть блиск і свіжість Вашої кухні.
Доступність : Немає в наявності
55,00 грн

Виробник: Ludwik
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

CLEVER Professional Color Порошок для прання 3,3 кг

CLEVER COLOR PROFESSIONAL - Професійний пральний порошок для кольорових тканин (20 °, 30 °, 40 °, 60 ° С) для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Не псує і не освітлює колір тканин. Завдяки системі унікальних компонентів, кольори залишаються інтенсивними. Порошок має систему захисту кольорів, що запобігає перенесення барвників з одних текстильних виробів на інші. Порошок повністю розчиняється і не залишає на тканинах смуг і відкладень. Завдяки використовуваному в складі подвійного ферменту, порошок ефективно усуває стійкі забруднення, наприклад, від кави, чаю, крові, трави, фруктів, шоколаду, жирів і т.д.
143,00 грн

Tytan Порошок чистячий 500 г (лимонний)

Порошок Титан призначений для чищення фарфорових і емальованих поверхонь посуду, раковин та іншого санітарного устаткування. Надає поверхні блиск і приємний запах. Ефективно впорається з найсильнішими забрудненнями.
20,00 грн

Tytan Рідина для миття ванни (розпилювач) 500 мл

Рідина для миття ванних кімнат Камінь і іржа Титан ефективно видаляє відкладення каменю, іржу, мило, водяні розводи, жирні плями і інше забруднення. Призначений для хромованих поверхонь, поверхонь з нержавіючої сталі (кухонні раковини), скла, пластмаси, керамічних плиток, умивальників, ванн, душових кабін, санітарно-технічної арматури і т.п. Повертає блиск очищеній поверхні, легко змивається, не дряпає поверхні, має свіжий запах. Завдяки спеціально розробленій рецептурі препарат простий у використанні і трубуется застосування будь-якого зусилля. Нанесений на забруднену поверхню, швидко розчиняє різного роду забруднення і, після змивання водою, поверхні залишаються блискучими без смуг
42,00 грн