Капсули для прання

Сортувати по
Відображати на сторінку

Tide 3 in 1 PODS капсули для прання кольорових речей

Procter & Gamble - це всесвітньо відома компанія з представництвами в більш ніж вісімдесяти країнах. Продукція, що випускається заслужила довіру споживачів по всьому світу. Капсули Tide призначені для прання білих і кольорових речей. Капсули видаляють стійкі, важко виводяться плями і сильні забруднення вже після першого прання, зберігаючи одяг білосніжно чистою. Білизна після прання буде наповнене свіжим ароматом. Капсули Tide дуже прості у використанні - необхідну кількість засобу вже дозовано в капсулі. Перебуваючи безпосередньо в барабані пральної машини, капсула швидко розчиняється і відразу ж починає діяти. Ви можете прати навіть при 30 градусах. Капсули Tide не містять фосфатів та безпечні для використання. Спосіб застосування: Перед початком прання ознайомтеся з інструкцією до пральної машини, інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для початку прання помістіть одну капсулу Tide в барабан пральної машини. Зверху капсули покладіть одяг і запустіть програму прання.
240,00 грн

Гель в капсулаах для прання білих тканин Ludwik 15 шт.

Інноваційні капсули для білих тканин чудово видаляють стійкі плями і оберігають тканини від потемніння. Надають приємний стійкий аромат. Містять оптичні відбілювачі.
124,00 грн

Гель в капсулаах для прання кольорових тканин Ludwik 15 шт.

Капсули LUDWIK Color - тип: капсули, капсули для прання, концентрат, для машинного прання, для кольорового, для бавовни, для синтетики, з вибілювачем, з ензимами.
124,00 грн

Капсули для прання Tide з Lenor 23 шт

Для усіх типів тканин.
220,00 грн

Bold капсули 2в1 біла лілія (29 шт)

Безфосфатні капсули для прання Bold 2 в 1, 29 штук з ароматом білої лілії мають в собі миючий засіб та пом'якшувач тканини, надають Вашим речам чистоту, м'якість і свіжість. 1 капсула дорівнює 1 прання до 5 кг білизни Температура прання від 30"С.
188,00 грн

Bold капсули 2в1 піонія (29 шт)

Bold 2в1 піонія капсули для прання кольорової та білої білизни. Включає в себе гель і ополіскувач. Чудово справляється з забрудненнями при низьких температурах прання, пом'якшує і доглядає за тканиною виробів. Надає речам приємний аромат.
188,00 грн