Губки для посуду профільовані HEAVY DUTY 2шт.

Доступність : Немає в наявності
13,00 грн
Разом з цим також купують

CLEVER Fresh Garden Кондиціонер для білизни Blue Lagune 2000 мл

Ополіскувач CLEVER Fresh Garden - є високоефективним, сучасним продуктом, який має антистатичні властивості та робить білизну більш м'якою, ніжною і даруює їй приємний запах. Нова формула забезпечує збереження чистоти і аромату надовго після прання і сушіння.
80,00 грн

Tytan Рідина для чищення гриля і каміна (розпилювач) 500 мл

Рідина для чистки камінного скла і гриля Титан це спеціаліований препарат, який швидко очищає і усуває пригар, що утворюється на поверхні камінних стекол, решіток і сковорідок, на емальованому, керамічному, жаростійкму та сталевому посуді, а також в духовках і мікрохвильових печах. Не застосовувати препарат на лакованих поверхнях, а також поверхнях з алюмінію, мідію та їх сплавів. На сумнівних поверхнях слід провести тест в мало помітному місці.
44,00 грн

Tytan Рідина універсальна для миття концентрат 1000 мл (яблуко)

Універсальна рідина для миття Титан призначена для чищення різного роду кухонних поверхонь, шафок, стільниць, раковин, плит, холодильників, підлог, а також для інших поверхонь як: віконні рами, підвіконня, садові меблі, сходові клітини. Надзвичайно ефективний засіб. Швидко і ефективно видаляє навіть сильні забруднення, надає ніжний блиск.
43,00 грн