Гель для прання DIMIGO Detersivi profumo classico 1890 мл усіх типів тканин

Гель "Класичний" –це універсальний гель, який рекомендований для догляду за білим та кольоровим одягом, при низьких і середніх температурах. Завдяки наявності його калійного кокосового мила, він ефективно діє проти всіх типів бруду. Аромат додає одягу особливе відчуття чистоти. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі, льону та ін. тканин).
Доступність : 1 в наявності
100,00 грн

Країна виробник: Італія

Виробник : Moroni Amato

Разом з цим також купують

Гель для прання BIO DIMIGO 2Л підходить для усіх дитячих речей

Гель для прання BIO DIMIGO 2Л -це універсальний гель, який рекомендований для догляду за дитячими речима, при низьких і середніх температурах. Він ефективно діє проти всіх типів бруду. Аромат додає одягу особливе відчуття чистоти. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, льна та ін.тканини).
158,00 грн

WASCHKONIG СОLOR Гель для прання 3000 мл

Оригінальна розробка європейського концерну за німецькою технологією спеціально для кольорових тканин. Дуже легко і швидко розчиняється в воді. Гель Waschkonig ефективно видаляє плями і забруднення, навіть при низьких температурах; захищає волокна тканин від пошкоджень. Може виводити забруднення навіть на коротких циклах прання і при невисоких температурах. Приємний аромат. Гель в своєму складі має речовини для захисту компонентів пральної машини від корозії і накипу. Температурний режим від 20 ° С до 60 ° С.
131,00 грн