Гель для прання

Сортувати по
Відображати на сторінку

Гель для прання BIO DIMIGO 2Л підходить для усіх дитячих речей

Гель для прання BIO DIMIGO 2Л -це універсальний гель, який рекомендований для догляду за дитячими речима, при низьких і середніх температурах. Він ефективно діє проти всіх типів бруду. Аромат додає одягу особливе відчуття чистоти. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, льна та ін.тканини).
158,00 грн

Гель для прання BIO DIMIGO Fiori bianchi 2Л для усіх типів тканин

BIO Гель "Білі Квіти"рекомендований для догляду за усіма видами тканини. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестований Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі,льону та ін. тканин). Виключно рослинного походження і трансформується мікроорганізмами у воді , тому вони легко і повністю біорозкладні ( відповідно до Правила 648/2004/ЄС ) Продукція BIO Гель для прання- Сертифікована по Європейському Стандарту VEGANOK
158,00 грн

Гель для прання BIO DIMIGO Lavanda 2Л для усіх типів тканин

BIO Гель "Лаванда"рекомендований для догляду за усіма видами тканини. Має чудовий аромат лаванди та надовго зберігає чистоту Вашого одягу Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестований Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі,льону та ін. тканин). Виключно рослинного походження і трансформується мікроорганізмами у воді , тому вони легко і повністю біорозкладні ( відповідно до Правила 648/2004/ЄС ) Продукція BIO Гель для прання- Сертифікована по Європейському Стандарту VEGANOK
158,00 грн

Гель для прання DIMIGO Black orhidee 1890 мл усіх типів тканин

Гель "Чорна Орхідея" - це універсальний гель, який рекомендований для догляду за білим та кольоровим одягом, при низьких і середніх температурах. Витончений аромат орхідеї додає одягу особливе відчуття чистоти. Завдяки наявності калійного кокосового мила, він ефективно діє проти всіх типів бруду. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі, льону та ін. тканин).
100,00 грн

Гель для прання DIMIGO Detersivi profumo classico 1890 мл усіх типів тканин

Гель "Класичний" –це універсальний гель, який рекомендований для догляду за білим та кольоровим одягом, при низьких і середніх температурах. Завдяки наявності його калійного кокосового мила, він ефективно діє проти всіх типів бруду. Аромат додає одягу особливе відчуття чистоти. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі, льону та ін. тканин).
100,00 грн

Гель для прання DIMIGO Tabacco Vanilla 1890 мл усіх типів тканин

Гель "Tabacco Vanilla" - це універсальний гель, який рекомендований для догляду за білим та кольоровим одягом, при низьких і середніх температурах. Поєднання витонченого аромату прянощі ванілі та табаку додає одягу особливе відчуття чистоти. Завдяки наявності його калійного кокосового мила, він ефективно діє проти всіх типів бруду. Аромат додає одягу особливе відчуття чистоти. Гіпоалергенний! Не містить фосфатів! Тестована Дерматологами! Рекомендовано для пральних машин і ручного прання(бавовни, коноплі,льону та ін. тканин).
100,00 грн

Гель для прання дитячих тканин - BEBE' LAVATRICE ECODETERGENTE, 1488 ml.

Ідеально підходить для прання дитячого одягу немовлят завдяки вмісту природного компоненту вівсяного молока. Засіб пройшов дерматологічні випробування, гіпоалергенний. Його спеціально розроблена формула містить ПАР рослинного походження та ефірні масла. Не містить алергенів. Підходить для щоденного прання білизни для тих, у кого чутлива і схильна до подразнення шкіра.
193,00 грн

Гель для прання дитячих тканин - VERT CAPI DELICATI BEBE MANDORLA DELICATA, 750 ml.

Спеціально розроблений гель для прання дитячої білизни.  Підходить для ручного та машинного прання. Гіпоалергенна формула забезпечує відсутність шкідливого впливу на шкіру. Аромат - солодкий мигдаль.
97,00 грн

Гель для прання дитячих тканин - VERT CAPI DELICATI BEBE, 750 ml.

Спеціально розроблений гель для прання дитячої білизни.  Підходить для ручного та машинного прання. Гіпоалергенна формула забезпечує відсутність шкідливого впливу на шкіру. Аромат нейтральний.
97,00 грн