FENIX Шампунь GOLD з Олією Макадамі Olio Di Macadamia 500 ml

Доступність : Немає в наявності
58,00 грн
Разом з цим також купують

WASCHKONIG UNIVERSAL порошок для прання 7,5 кг

Безфосфатний універсальний пральний порошок Waschbar призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Ефективно видаляє плями і бруд. Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу. Продукт не містить шкідливих для навколишнього середовища біологічних компонентів, таких, як цеоліти, фосфати, фосфонати, полікарбоксилати. Рекомендований витрата порошку - не більше 83 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 2 рази економічніше звичайного прального порошку. Температурний режим 30-40-60-95 градусів
240,00 грн

MULTI COLOR Порошок для прання 2.2 кг

Універсальний безфосфатний пральний порошок. - Призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання; - Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу; - Володіє системою захисту кольору; - Низька вартість при строгому європейському контролі якості; Рекомендований витрата порошку - не більше 100 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 1,5 рази економічніше звичайного прального порошку. - Має антибактеріальний ефект.
69,00 грн

Tytan двофазний блок для туалетів (лимонний) корзинка

Двофазний туалетний ароматизатор Титан призначений для чищення санітарного устаткування. Спеціальний склад компонентів гарантує потрійну дію - чистить, освіжає і залишає рясну піну.
14,00 грн