Dr.Prakti для ванни розпилювач 550 мл

Dr.Prakti - очищувач видаляє відкладення накипу, мила і іржі з ванни, душові кабіни, умивальники, ванних кімнат. Використання: Тримайте пляшку вертикально, нанесіть / розпилення рідини на забруднену поверхню з мінімальною відстанню 20 см, протерти ганчіркою або губкою, а через 2-5 хвилин, змити водою. Потім протріть сухою на блискучій поверхні. Примітка: Не використовувати на поверхнях чутливих до впливу кислот (наприклад, мармур, камінь, гума, дерев'яні підлоги, текстиль, метали, цинк.). Перед першим використанням протестувати продукт на непомітній ділянці поверхні. Використовувати в добре вентильованому місці.
Доступність : Немає в наявності
32,00 грн
Разом з цим також купують

Tytan Рідина для чищення керамічних плит (розпилювач) 500 мл

Рідина для чистки керамічних плит Титан легко чистить і видаляє пригорілі речовини на поверхнях керамічних кухонних плит, решітках, сковородах, казанках, грилях, емальованому посуді, керамічних, жароміцних і сталевих поверхнях, на склі камінів, а також в духовках, мікрохвильових печах. Рідина високо спеціалізована завдяки спеціальному складу компонентів. Вживаючи рідина Титан ви досягнете високої ефективності в чищенні оброблюваних поверхонь.
46,00 грн

Tytan Рідина універсальна для миття концентрат 1000 мл (яблуко)

Універсальна рідина для миття Титан призначена для чищення різного роду кухонних поверхонь, шафок, стільниць, раковин, плит, холодильників, підлог, а також для інших поверхонь як: віконні рами, підвіконня, садові меблі, сходові клітини. Надзвичайно ефективний засіб. Швидко і ефективно видаляє навіть сильні забруднення, надає ніжний блиск.
43,00 грн