Для миття скла

Сортувати по
Відображати на сторінку

Спрей для чистки скляних поверхонь - CC VETRI SPRAY, 625 ml.

Ефективний спрей для очистки скляних поверхонь. Завдяки спеціальній формулі справляється зі всіма видами забруднень та дарує скляним виробам кришталеву чистоту. Дерматологічно тестований.
78,00 грн

Klee засіб для миття скла 1000 мл

Відмінно відмиває віконні, вітринні, автомобільні скла, кахель, хромовані поверхні від бруду, пилу та жиру. У своєму складі містить нашатирний спирт, які відмиває скло до блиску, не залишаючи розводів.
40,00 грн

Tytan Рідина для миття скла АНТИПАР 750 мл (запас)

Рідина для миття скла Титан Анти-пар в розпилювачі дозволяє позбутися від найпоширенішою проблеми - запотівання вікон. Це засіб має спеціальний склад, який ефективно видаляє бруд, жир і інші речовини зі скла, не залишаючи розводів. При цьому засіб створює на поверхні непомітну плівку з нано-молекул, що запобігають осідання пара на вікнах. Це властивість виявляється незамінним для вікон в автомобілі, де водії постійно стикаються з проблемою запітнілих вікон. Рекомендовано для протирання дзеркал і душових стекол, ванних перегородок, які схильні до осідання пара. Для стандартних шибок засіб стане в нагоді в холодний період року.
27,00 грн

Tytan Рідина для миття скла НАНОТЕХНОЛОГІЯ 750 мл (запас)

Рідина для миття скла НАНОТЕХНОЛОГІЯ, має унікальну формулу яка сприяє максимальному очищенню поверхні.
32,00 грн

Tytan Рідина для миття скла НАНОТЕХНОЛОГІЯ 750 мл (розпилювач)

Рідина для миття скла НАНОТЕХНОЛОГІЯ, має унікальну формулу яка сприяє максимальному очищенню поверхні.
48,00 грн

TytanРідина для миття скла (розпилювач) АНТИПАР 750 мл

Рідина для миття скла анти-пар Титан призначена для миття скла, дзеркал, плиток та інших лакованих поверхонь. Ідеально видаляє забруднення, жирні плями. Надає блиск поверхоні і не залишає розводів. Завдяки наномолекулам, вжитим у формулі, поверхні які прибираются довше залишаються чистими. Крім того, завдяки особливому складу детергентів, на склі і дзеркалах не осідає пар. Спеціальний розпилювач дозволяє нанести рідину у вигляді піни.
40,00 грн