CLEVER Порошок для прання Professional Cardinen 100гр. (сашетка)

Пральний порошок Клевер PROFESSIONAL Gardinen польського виробника Clovin для прання білих штор, гардин, занавісок, тюлі, а також делікатної нижньої білизни. Розрахований на вироби з натуральних, синтетичних та змішаних волокон. Може використовуватися як в пральних машинах різних типів, так і для ручного способу прання. Прання можливе при різних режимах з температурою води від 30 до 60 градусів. Зручної сашеткі на 100 грам повністю вистачить для одного циклу прання.
Доступність : 3 в наявності
11,00 грн

Виробник: Clovin

Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

Tytan Рідина універсальна для миття концентрат 1000 мл (Лаванда)

Універсальна рідина для миття Титан призначена для чищення різного роду кухонних поверхонь, шафок, стільниць, раковин, плит, холодильників, підлои, а також для інших поверхонь як: віконні рами, підвіконня, садові меблі, сходові клітини. Надзвичайно ефективний засіб. Швидко і ефективно видаляє навіть сильні забруднення.Надає поверхні ніжний блиск.
43,00 грн

Бальзам для миття посуду Ludwik з екстрактом ромашки 1000 мл

Бальзам для миття посуду Ludwik чудово відмиває посуд у воді будь-якої температури. Маэ Нейтральний pH. Захищаэ шкіру від агресивних речовин. Після застосування Людвіка ви отримуєте: Чисті і блискучі поверхні без підтікань; Вітамінний комплекс який захищає і живить шкіру рук; Підходить для різних поверхонь; Економна витрата;   Дерматологічно досліджено.
37,00 грн

WASCHKONIG UNIVERSAL порошок для прання 7,5 кг

Безфосфатний універсальний пральний порошок Waschbar призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Ефективно видаляє плями і бруд. Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу. Продукт не містить шкідливих для навколишнього середовища біологічних компонентів, таких, як цеоліти, фосфати, фосфонати, полікарбоксилати. Рекомендований витрата порошку - не більше 83 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 2 рази економічніше звичайного прального порошку. Температурний режим 30-40-60-95 градусів
240,00 грн