Бальзам для миття посуду Ludwik з екстрактом ромашки 1000 мл

Бальзам для миття посуду Ludwik чудово відмиває посуд у воді будь-якої температури. Маэ Нейтральний pH. Захищаэ шкіру від агресивних речовин. Після застосування Людвіка ви отримуєте: Чисті і блискучі поверхні без підтікань; Вітамінний комплекс який захищає і живить шкіру рук; Підходить для різних поверхонь; Економна витрата;   Дерматологічно досліджено.
Доступність : Немає в наявності
37,00 грн

Виробник: Ludwik
Країна виробник: Польша

Разом з цим також купують

CLEVER Порошок для прання Professional Cardinen 100гр. (сашетка)

Пральний порошок Клевер PROFESSIONAL Gardinen польського виробника Clovin для прання білих штор, гардин, занавісок, тюлі, а також делікатної нижньої білизни. Розрахований на вироби з натуральних, синтетичних та змішаних волокон. Може використовуватися як в пральних машинах різних типів, так і для ручного способу прання. Прання можливе при різних режимах з температурою води від 30 до 60 градусів. Зручної сашеткі на 100 грам повністю вистачить для одного циклу прання.
11,00 грн

WASCHKONIG UNIVERSAL порошок для прання 7,5 кг

Безфосфатний універсальний пральний порошок Waschbar призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Ефективно видаляє плями і бруд. Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу. Продукт не містить шкідливих для навколишнього середовища біологічних компонентів, таких, як цеоліти, фосфати, фосфонати, полікарбоксилати. Рекомендований витрата порошку - не більше 83 г на 4,5 кг білизни при пранні у воді середньої жорсткості, що в 2 рази економічніше звичайного прального порошку. Температурний режим 30-40-60-95 градусів
240,00 грн